• Kontroler MIDI M-VAVE Chocolate - identyfikacja układu

#1 Kontroler MIDI M-VAVE Chocolate - identyfikacja układu


przez TimeToRelax 25 czerwca 2024, 21:16
Cześć wszystkim.
Dzisiejsza moja zagwostka to układ który znajduje się w nożnym kontrolerze MIDI.

Poniżej jego oznaczenie:
Obrazek
Zdjęcie okolic poszukiwanego układu:
Obrazek

Za jakiekolwiek wskazówki czy poszlaki będę wdzięczny :)

Re: Kontroler MIDI M-VAVE Chocolate - identyfikacja układu


przez Google Adsense [BOT] 25 czerwca 2024, 21:16

#2 Re: Kontroler MIDI M-VAVE Chocolate - identyfikacja układu  [ROZWIĄZANY]


przez matic 26 czerwca 2024, 09:15
Hello!

The manufacturer of this chis chip is "Zhuhai Jieli Technology Co., Ltd.".
It's most likely a Chinese microcontroller. The datasheet for this chip is unavailable and the chip is also very likely not available at retail anywhere.
If my assumptions are correct, this chip requires programming, so the thing will not work even if you manage to find this chip somehow.

#3 Re: Kontroler MIDI M-VAVE Chocolate - identyfikacja układu


przez TimeToRelax 26 czerwca 2024, 15:41
Faktycznie po twojej wskazówce i zagłębieniu się w temat wychodzi na to że jest to chiński mikrokontroler z wbudowaną pamięcią z którym nie da się za wiele zrobić.
Znalazłem stronę która podaje jak rozkodować oznaczenie tych układów w moim przypadku wyszło że ten układ to AC6963F, o którym nie znalazłem żadnych informacji.
Poniżej ściągawka dla tych co trafili by takie coś w przyszłości.
Obrazek
Dzięki bardzo matic za pomoc.

Re: Kontroler MIDI M-VAVE Chocolate - identyfikacja układu


przez Google Adsense [BOT] 26 czerwca 2024, 15:41

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

_______________________________
Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się kopiowania jakichkolwiek treści i elementów witryny bez zezwolenia.
Wszelkie opublikowane na tej stronie znaki handlowe, nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.