• Medion E1317T Zamiennik APW8822C

Zasady działu:Kliknij, aby przejrzeć zasady tego działu

  1. Tytuł wątku powinien zawierać skrócony opis problemu.
  2. Treść wątku powinna zawierać rozszerzony opis problemu oraz sformułowane pytanie.
  3. Nie jest dozwolone umieszczanie załączników w postaci kompletnych instrukcji/schematów/wsadów BIOS, ani linkowanie do tych plików, zamieszczonych na innych stronach. Dozwolone jest wyłącznie umieszczenie fragmentu instrukcji/schematu, który ułatwi autorowi diagnostykę lub naprawę sprzętu z wątku. W jednym temacie można zamieścić nie więcej, jak jedną stronę instrukcji/schematu.
  4. Nie jest dozwolone zakładanie tematu, który opisuje usterkę więcej niż jednego sprzętu. W takich przypadkach należy utworzyć osobne wątki dla każdego sprzętu.
  5. Nie jest dozwolone zakładanie tematu, mającego charakter zapytania o schemat, boardview, zdjęcia płyty, wsad BIOS lub instrukcję serwisową. Do takich zapytań służy dział ZAPYTANIA O SCHEMATY/BIOS.

#1 Medion E1317T Zamiennik APW8822C


przez Usunięty Użytkownik 21259 31 sierpnia 2016, 15:47
Witam
problem z Akoya E1317T
Namierzyłem uszkodzony układ o oznaczeniu: APW8822C
czy istnieje zamiennik tego układu?

Pozdrawiam i dziękuję

Re: Medion E1317T Zamiennik APW8822C


przez Google Adsense [BOT] 31 sierpnia 2016, 15:47

#2 Re: Medion E1317T Zamiennik APW8822C  [ROZWIĄZANY]


przez rager24 31 sierpnia 2016, 16:03
APW8822C = TPS51225C

Re: Medion E1317T Zamiennik APW8822C  [ROZWIĄZANY]


przez Google Adsense [BOT] 31 sierpnia 2016, 16:03

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

_______________________________
Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się kopiowania jakichkolwiek treści i elementów witryny bez zezwolenia.
Wszelkie opublikowane na tej stronie znaki handlowe, nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.