• Kontroler MIDI M-VAVE Chocolate - identyfikacja układu

#1 Kontroler MIDI M-VAVE Chocolate - identyfikacja układu


от TimeToRelax 25 Июнь 2024, 21:16
Cześć wszystkim.
Dzisiejsza moja zagwostka to układ który znajduje się w nożnym kontrolerze MIDI.

Poniżej jego oznaczenie:
Изображение
Zdjęcie okolic poszukiwanego układu:
Изображение

Za jakiekolwiek wskazówki czy poszlaki będę wdzięczny :)

Re: Kontroler MIDI M-VAVE Chocolate - identyfikacja układu


от Google Adsense [BOT] 25 Июнь 2024, 21:16

#2 Re: Kontroler MIDI M-VAVE Chocolate - identyfikacja układu  [РЕШЕНО]


от matic 26 Июнь 2024, 09:15
Hello!

The manufacturer of this chis chip is "Zhuhai Jieli Technology Co., Ltd.".
It's most likely a Chinese microcontroller. The datasheet for this chip is unavailable and the chip is also very likely not available at retail anywhere.
If my assumptions are correct, this chip requires programming, so the thing will not work even if you manage to find this chip somehow.

#3 Re: Kontroler MIDI M-VAVE Chocolate - identyfikacja układu


от TimeToRelax 26 Июнь 2024, 15:41
Faktycznie po twojej wskazówce i zagłębieniu się w temat wychodzi na to że jest to chiński mikrokontroler z wbudowaną pamięcią z którym nie da się za wiele zrobić.
Znalazłem stronę która podaje jak rozkodować oznaczenie tych układów w moim przypadku wyszło że ten układ to AC6963F, o którym nie znalazłem żadnych informacji.
Poniżej ściągawka dla tych co trafili by takie coś w przyszłości.
Изображение
Dzięki bardzo matic za pomoc.

Re: Kontroler MIDI M-VAVE Chocolate - identyfikacja układu


от Google Adsense [BOT] 26 Июнь 2024, 15:41

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1

_______________________________
Все права защищены. Вы не можете копировать любой контент и элементов этого сайта без разрешения.
Все торговые марки, продукты или услуги, опубликованные на этом сайте принадлежат их законным владельцам, защищены авторским правом и используются только в информационных целях.
cron