• PS4 Slim brak możliwości instalowania nowego systemu,wersja 11.52

Правила форума:Нажмите здесь, чтобы посмотреть правила этого форума

  1. Тема должна иметь: бренд, полное обозначение компьютера и краткое описание неисправности.
  2. Сообщение темы должно содержать: маркировку материнской платы (в случае аппаратного обеспечения ремонта), расширенное описание неисправности, что было проверено/заменено/измерено + выводы и вопрос. Если вы не можете найти маркировки материнской платы, вы должны прочитать ЭТУ ТЕМУ. Если вы все еще не можете найти маркировки, удалите пожалуйста фотографии обеих сторон материнской платы - удалите сначала все пленки и модули, которые могут покрывать маркировку.
  3. Перед публикацией новой темы, вы должны прочитать все темы на форуме КУРСЫ и попытаться сделать предварительный диагноз, основанный на содержании этих курсов.
  4. Не допускаем прикреплять вложения в виде полных инструкций/схем (или ссылки для них на другие сайты), а также файлов BIOS / прошивок. Вы можете разместить только небольшую часть инструкции/схемы или дать ссылку на файл BIOS на форуме НЕПРОВЕРЕННЫЕ ФАЙЛЫ BIOS/EFI, что упростит диагностику/ремонт для автора темы. Вы не можете дать более одной полной страницы инструкции/схемы на один пост. Файл не может иметь видимых водяных знаков, «конфиденциальных» меток, адресов электронной почты и т.д.
  5. Невозможно создать тему, в которой вы описываете неисправность более чем одного компьютера. Вы должны создавать отдельные темы для каждого компьютера.
  6. Не разрешается создавать тему, в которой вы спрашиваете схемы, бордвю, фотографий материнской платы, файлы BIOS или сервис-мануалы. Если вы хотите попросить любой из этих, вы должны открыть новую тему в форуме ЗАПРОСЫ О ДОКУМЕНТАЦИЮ И BIOS/EFI.

#1 PS4 Slim brak możliwości instalowania nowego systemu,wersja 11.52


от LukaszBsKrakow 2 Август 2024, 23:45
Cześć,

Jak w temacie, mam problem z instalowaniem świeżego oprogramowania na nowym dysku twardym.

Mianowicie mam utworzony pendrive, system plików FAT32.
Foldery ułożone jak w instrukcji na stronie SONY: PS4->UPDATE->PS4UPDATE.PUP
Konsola w trybie bezpiecznym nie widzi pliku instalacji oprogramowania, błąd taki jak na zdjęciu poniżej.
Изображение
Изображение

Co wykonałem:
-Próby na różnych pendrive; 2.0 , 3.0, 3.1
-Róże formaty FAT32, exFat
-Plik instalacyjny pobierany z kilku źródeł
-Podpinanie pendrive we wszystkich portach USB konsoli.

Za każdym razem występuje ten sam błąd, żadnej innej reakcji konsoli.
Dzwoniąc na support SONY konsultant stwierdził, że aktualizacja 11.52 może mieć błąd i należy czekać na kolejny UPDATE od producenta.

Jakieś pomysły jak to ominąć?
Mam 2 konsole PS4 na zabieg wymiany dysku i na obu jest ten sam problem.
Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi.

Re: PS4 Slim brak możliwości instalowania nowego systemu,wersja 11.52


от Google Adsense [BOT] 2 Август 2024, 23:45

#2 Re: PS4 Slim brak możliwości instalowania nowego systemu,wersja 11.52


от ctro 3 Август 2024, 07:40
Wgrywasz zwykły plik update, czy PS4 console reinstallation file?

Może jesteś w stanie sklonować dyski, jei faktycznie update ma bug?

#3 Re: PS4 Slim brak możliwości instalowania nowego systemu,wersja 11.52


от Snaeyk1980 3 Август 2024, 08:45
Mam dokładnie ten sam problem. Od piątku próbuje zainstalować nowy dysk w PS4 Slim klienta. Testowałem również na mojej prywatnej PS4 (dokładnie ten sam model co klienta). Wygląda na to, że support PS mówi prawdę i faktycznie, plik instalacyjny ze strony nie jest prawidłowy.

#4 Re: PS4 Slim brak możliwości instalowania nowego systemu,wersja 11.52


от LukaszBsKrakow 3 Август 2024, 11:11
ctro писал(а):Wgrywasz zwykły plik update, czy PS4 console reinstallation file?

Może jesteś w stanie sklonować dyski, jei faktycznie update ma bug?



Próbowałem i plik update oraz plik instalacyjny, efekt ten sam.
Już nie pierwszą konsolę naprawiam i nigdy takiego problemu nie było.

Z innych źródeł doczytałem się że SONY zmieniło w tej wersji softu zabezpieczenia dotyczące ,,jailbreak" i pewnie tutaj jest problem, ponieważ konsola jakby uznaje pendrive z softem jako ,,próbę ingerencji" w zabezpieczenia.

#5 Re: PS4 Slim brak możliwości instalowania nowego systemu,wersja 11.52  [РЕШЕНО]


от MotherTeresa 3 Август 2024, 14:26
Błąd jest w pliku i nie ma czegoś takiego, że system myśli że jest to próba ingerencji przez USB - przecież to byłby strzał w kolano przez SONY - jedyna opcja reinstalacji systemu jest przez USB. Pobierz plik poniżej i sprawdź. Ten z EU nie działa - poniżej jest z USA i on u mnie właśnie działa (są niewielkie różnice pomiędzy plikami EU i US) u mnie z EU nie ruszył, z US działa.
https://pc.ps4.update.playstation.net/u ... UPDATE.PUP

#6 Re: PS4 Slim brak możliwości instalowania nowego systemu,wersja 11.52


от LukaszBsKrakow 6 Август 2024, 15:39
MotherTeresa писал(а):Błąd jest w pliku i nie ma czegoś takiego, że system myśli że jest to próba ingerencji przez USB - przecież to byłby strzał w kolano przez SONY - jedyna opcja reinstalacji systemu jest przez USB. Pobierz plik poniżej i sprawdź. Ten z EU nie działa - poniżej jest z USA i on u mnie właśnie działa (są niewielkie różnice pomiędzy plikami EU i US) u mnie z EU nie ruszył, z US działa.
https://pc.ps4.update.playstation.net/u ... UPDATE.PUP


Tak, u mnie również ten plik zadziałał.
Konsola zainstalowała się poprawnie.


Dziękuje za pomoc. :D

Re: PS4 Slim brak możliwości instalowania nowego systemu,wersja 11.52


от Google Adsense [BOT] 6 Август 2024, 15:39

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 0

_______________________________
Все права защищены. Вы не можете копировать любой контент и элементов этого сайта без разрешения.
Все торговые марки, продукты или услуги, опубликованные на этом сайте принадлежат их законным владельцам, защищены авторским правом и используются только в информационных целях.