Zasady działu: Kliknij, aby przejrzeć zasady tego działu
- Tytuł wątku powinien zawierać skrócony opis problemu.
- Treść wątku powinna zawierać rozszerzony opis problemu oraz sformułowane pytanie.
- Nie jest dozwolone umieszczanie załączników w postaci kompletnych instrukcji/schematów/wsadów BIOS, ani linkowanie do tych plików, zamieszczonych na innych stronach. Dozwolone jest wyłącznie umieszczenie fragmentu instrukcji/schematu, który ułatwi autorowi diagnostykę lub naprawę sprzętu z wątku. W jednym temacie można zamieścić nie więcej, jak jedną stronę instrukcji/schematu.
- Nie jest dozwolone zakładanie tematu, który opisuje usterkę więcej niż jednego sprzętu. W takich przypadkach należy utworzyć osobne wątki dla każdego sprzętu.
- Nie jest dozwolone zakładanie tematu, mającego charakter zapytania o schemat, boardview, zdjęcia płyty, wsad BIOS lub instrukcję serwisową. Do takich zapytań służy dział ZAPYTANIA O SCHEMATY/BIOS.
Re: Svod3 czy Svod4 - wybór
przez Google Adsense [BOT] • 24 lutego 2025, 19:53
SVOD3 był bardzo poszukiwany gdy jeszcze SVOD4 był w planach - sam miałem kupować 3kę, ale złożyłem preorder na SVOD4 i jestem z niego zadowolony. Różnic ogromnych nie ma, na pewno SVOD4 będzie obsługiwał minimalnie większą ilość układów. SVOD4 ma też rozszerzoną obsługę napięć, bo będzie pracował z układami na 5V/12V, jednak pytanie czy z tego w ogóle skorzystasz bo te układy zazwyczaj nie występują w laptopach\PC\Konsolach. Myślę że zmiana nie ma sensu, nie odczujesz żadnej różnicy, no może oprócz lżejszego portfela 

Re: Svod3 czy Svod4 - wybór
przez Google Adsense [BOT] • 26 lutego 2025, 11:44
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości
_______________________________Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się kopiowania jakichkolwiek treści i elementów witryny bez zezwolenia.
Wszelkie opublikowane na tej stronie znaki handlowe, nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.