• Program do montorowania temperatury z zapisem danych.

Zasady działu:Kliknij, aby przejrzeć zasady tego działu

  1. Tytuł wątku powinien zawierać skrócony opis problemu.
  2. Treść wątku powinna zawierać rozszerzony opis problemu oraz sformułowane pytanie.
  3. Nie jest dozwolone umieszczanie załączników w postaci kompletnych instrukcji/schematów/wsadów BIOS, ani linkowanie do tych plików, zamieszczonych na innych stronach. Dozwolone jest wyłącznie umieszczenie fragmentu instrukcji/schematu, który ułatwi autorowi diagnostykę lub naprawę sprzętu z wątku. W jednym temacie można zamieścić nie więcej, jak jedną stronę instrukcji/schematu.
  4. Nie jest dozwolone zakładanie tematu, który opisuje usterkę więcej niż jednego sprzętu. W takich przypadkach należy utworzyć osobne wątki dla każdego sprzętu.
  5. Nie jest dozwolone zakładanie tematu, mającego charakter zapytania o schemat, boardview, zdjęcia płyty, wsad BIOS lub instrukcję serwisową. Do takich zapytań służy dział ZAPYTANIA O SCHEMATY/BIOS.

#1 Program do montorowania temperatury z zapisem danych.


przez kmkm2 25 kwietnia 2012, 16:39
Potrzebuję programu który będzie zapisywał wyniki pomiarów temperatury do pliku. Co polecacie?

Re: Program do montorowania temperatury z zapisem danych.


przez Google Adsense [BOT] 25 kwietnia 2012, 16:39

#2 Re: Program do montorowania temperatury z zapisem danych.


przez czorny 25 kwietnia 2012, 19:22
Witam.
Zerknij tutaj: https://www.elvikom.pl/viewtopic.php?f=32&t=14966
Ostatnio uzyłem OCCT do testowania GPU i na koniec testu wszystko znalazło się zapisane w postaci wykresu.

#3 Re: Program do montorowania temperatury z zapisem danych.


przez andrev1 29 września 2012, 00:31
Speedfan, w opcjach każdego czujnika można zaznaczyć kwadracik z opisem log.

#4 Re: Program do montorowania temperatury z zapisem danych.


przez demeo 11 października 2012, 22:00
A czym będziesz mierzył temperaturę i jeśli to będzie pomiar zewnętrznym urządzeniem to jak będziesz przesyłał na kompa?

--
Pozdrawiam,
demeo

Re: Program do montorowania temperatury z zapisem danych.


przez Google Adsense [BOT] 11 października 2012, 22:00

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

_______________________________
Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się kopiowania jakichkolwiek treści i elementów witryny bez zezwolenia.
Wszelkie opublikowane na tej stronie znaki handlowe, nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.