• Problem z zamieszczeniem grafiki.

Zasady działu:Kliknij, aby przejrzeć zasady tego działu

1. W tym dziale dozwolone jest wyłącznie zgłaszanie problemów, błędów czy też propozycji usprawnień, związanych bezpośrednio z forum Elvikom.
2. Zabronione jest zamieszczanie jakichkolwiek danych osobowych/firmowych, a także reklamy (w tym kryptoreklamy).
3. Piszemy poprawną polszczyzną, nie przeklinamy, nie krzyczymy.

#1 Problem z zamieszczeniem grafiki.


przez adrian22 12 września 2023, 14:10
Dzień dobry,
Problem dotyczy postu z działu "Naprawa laptopów", gdzie proszę o identyfikację elementu. Pisząc post dodałem jedno zdjęcie, ale już w odpowiedziach nie mogę tego zrobić. Dodaję je przyciskiem "Wybierz plik", następnie klikam "Wyślij plik" i w momencie przeładowania wyskakuje strona z komunikatem: "Ta strona nie działa. Serwer www.elvikom.pl nie może teraz obsłużyć tego żądania. HTTP ERROR 500".
Próbowałem logować się z różnych przeglądarek na tym samym stanowisku, jednak efekt jest taki sam jak na chromie.
Co mogę jeszcze próbować zrobić w tej sytuacji?

Re: Problem z zamieszczeniem grafiki.


przez Google Adsense [BOT] 12 września 2023, 14:10

#2 Re: Problem z zamieszczeniem grafiki.


przez Vogelek23 12 września 2023, 14:13
Zamieść tutaj - wyjątkowo jako spakowany załącznik ZIP/RAR - zdjęcie, które chciałeś zamieścić i wyrzucało błąd 500.

#3 Re: Problem z zamieszczeniem grafiki.


przez adrian22 12 września 2023, 14:50
Okej,
W załączniku przesyłam spakowane zdjęcie.



Musisz być zalogowany, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

#4 Re: Problem z zamieszczeniem grafiki.


przez Vogelek23 12 września 2023, 15:15
Wystarczy zmniejszyć rozmiar obrazu o 50% (to z pewnością nie pogorszy jakości obrazu, bo fotografia i tak jest bardzo ziarnista w powiększeniu 100%) i z pliku 8MB zrobi się plik 2MB, który nie będzie powodował błędów 500. Zamieszczanie zdjęć 48Mpix w przypadku układu SOT23 to trochę nieporozumienie - niewiele osób przegląda forum na 100-calowym ekranie UHD 8K.
Obrazek

#5 Re: Problem z zamieszczeniem grafiki.


przez adrian22 12 września 2023, 15:35
Dziękuję za wyjaśnienie sprawy. Temat zamykam.

Re: Problem z zamieszczeniem grafiki.


przez Google Adsense [BOT] 12 września 2023, 15:35

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

_______________________________
Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się kopiowania jakichkolwiek treści i elementów witryny bez zezwolenia.
Wszelkie opublikowane na tej stronie znaki handlowe, nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.